MüzikMüzik Haber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Müzik Yasağı İle İlgili Flaş Açıklama

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tartışma konusu olan müzik yasağı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Soylu, ''Teknik ekip çalışıyor, yakında bir öneriyle gelecekler'' diye konuştu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tartışma konusu olan müzik yasağı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Soylu, ”Teknik ekip çalışıyor, yakında bir öneriyle gelecekler” diye konuştu.

Pandemi tedbirleri kapsamında uygulanan gece müzik yasağı ile ilgili kısıtlamalar sürerken İçişleri Bakanı konuyla ilgili flaş bir açıklama yaptı.  Konuyla ilgili konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şunları ifade etti:

”Alkolün de tesiriyle bu temas meselesinin daha fazla oluşabileceği için tedbirler alındı. Kimisi yasaklar koydu. Biz de bunlara benzer değil ama bunlarla aynı sonucu doğurabilecek, bu etkiden arındırabilecek tedbirler manzumesi ortaya koyduk. Bu da tedbirdi. Şimdi pandeminin sonu gibi gözüküyor. Burada Sağlık, Kültür ve Turizm, Çevre ve Şehircilik ve İçişleri çalışma yapıyoruz. Çalışmanın sonucu paylaşılacak. İçeride nasıl olacak, ses nasıl olacak, teknik ekip bize getirecekler. Bizim söylediğimiz bu çerçeve içinde Bakanlıklar içinde öneri getirecekler biz de değerlendireceğiz. Yakında çalışma gelir, değerlendirme ortaya konulur.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu