GündemSosyal

Instagram Fenomeni Dan Bilzerian Nusret Gökçe’nin Mesajlarını İfşaladı!

Artı 18 paylaşımlarıyla sosyal medyada adından sık sık söz ettiren fenomen Dan Bilzerian, “Salt bea” hareketiyle fenomen hale gelen işletmeci Nusret Gökçe‘nin kendisine attığı fotoğraflı mesajları ifşa etti.

Mesajları videoya alarak yayınlayan Bilzerian, ”Herkes ne kadar tuhaf olduğundan bahsediyor, ben bunu yıllardır biliyorum” dedi.

Fenomen Dan Bilzerien, Katar’daki Dünya Kupası finallerinde Messi’yi bunaltan Nusret’in yıllar önce kendisine attığı mesajları ifşa etti. Dan Bilzerian, görüntüleri ve kendisine Nusret tarafından gönderilen direkt mesajları yayınlayarak Nusret için ““what a fucking goofball” yani “Ne lanet bir şapşal” ifadelerini kullandı.

“Herkes bu salt bae’nin ne kadar tuhaf olduğundan bahsediyor, ben bunu yıllardır biliyorum” notunu düştü. Gökçe’nin fenomene kendi fotoğraflarının yanı sıra konuk olduğu yarışmalardaki görüntülerini de gönderdiği görüldü.

Nusret Gökçe’nin, Bilzerian’a yıllar önce gönderdiği “Senden hoşlanıyorum. Seni ilk gördüğümde senden hoşlandım” yazılı fotoğraf da dikkatlerden kaçmadı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.