MüzikMüzik HaberVitrin

İrem Derici Meslektaşlarına Taş Attı: Pintiyseniz Ben Vereyim!

İrem Derici, meslektaşlarına taş attı. Ünlü şarkıcı, "Lütfen 10 arsa almayın, 2 ev alın da şu sahneye para dökün. Pintiyseniz ben vereyim" dedi.

Geçtiğimi günlerde gerçekleştirdiği Harbiye konserine 3 milyon TL harcamasıyla gündeme gelen İrem Derici, meslektaşlarına taş attı. Ünlü şarkıcı, “Lütfen 10 arsa almayın, 2 ev alın da şu sahneye para dökün. Pintiyseniz ben vereyim” dedi.

 ‘Master Haber’e konuşan Derici, sahnesine yatırım yapmayan sanatçı dostlarını hedef aldı. Harbiye’deki özel şovuna 3 milyon TL harcayan Derici, ‘Lütfen 10 arsa almayın, 2 ev alın da şu sahneye para dökün. Ben bunu tek başıma yapa yapa bir hal oldum. Ya da siz dökmeye çok pintiyseniz gelin, ben vereyim parasını da siz yapın. Bir dekor görelim, bir hikâyeniz olsun sahneye çıktığınızda” dedi.

Sanat dünyasında beğendiği sanatçıları açıklayan Derici, “Simge’ye âşığım. Simge’nin şöyle bir özelliği var. Hiçbir şey umurunda değil, hep saygılı ve kendi dünyası var. Skandaldan uzaktır. Çok işindedir. İşine güzel de yatırım yapar. O yüzden benim sahnede ağzımın suyunun aktığı kadındır” dedi. Kariyerinden de bahseden Derici, çok rakibi olduğunu söyledi. Hem yeni hem de eski nesilden güzel sesli kadınların olduğunu kaydeden Derici, ancak kendisi gibi paket programı olan bir rakibi bulunmadığını belirtti. Derici, nedenini şöyle sıraladı: “Çünkü ben dans ediyorum, at gibi şarkı söylüyorum, ben konsept yaratıyorum, komik bir kadınım.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu