İrem Derici, Tuğba Yurt'a Sahte Başarı Mı Dedi? -
MüzikMüzik Haber

İrem Derici, Tuğba Yurt’a Sahte Başarı Mı Dedi?

İrem Derici sosyal medyasında bir video paylaştı, Erol köse yorumladı.

Sosyal medyadaki paylaşımları ve tavırlarıyla basının gündeminden düşmeyen İrem Derici bir video paylaştı ve yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

Paylaştığı videoda sahte başarılardan midesinin bulandığını söyleyen Derici’nin paylaşımını Erol Köse de paylaştı. İrem Derici’nin isim vermese de gizli özne olarak Tuğba Yurt’u işaret ettiğini söyledi.

KİM TANIYOR SENİ?

İrem Derici videosunda Tuğba Yurt’a “Günde kaç kişiyle fotoğraf çekiyorsun sokakta? Kim tanıyor seni? Kaç konser veriyorsun?” diye sordu. Yurt’un gerçekten şarkı yaparak takipçi kazanmadığını sahte hesaplarla şöhretini şişirdiğini ima eden Derici artık böyle şeyleri midesinin kaldırmadığını da ekledi.

Derici’nin bu paylaşımından sonra Erol Köse de sosyal medya sayfasında bu videoyu yayınladı ve takipçilerine, “Tuğba Yurt mu yoksa İrem Derici mi daha başarılı ve haklı?” diye sordu.

İşte İrem Derici’nin O Açıklaması!

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)