Müzikonair İrem Derici’nin ‘Manav Dedikodusu’na Yanıt Geldi! ”Öyle Bir İftira Atın Ki Yakışsın…” | Müzikonair
GıybetSosyal

İrem Derici’nin ‘Manav Dedikodusu’na Yanıt Geldi! ”Öyle Bir İftira Atın Ki Yakışsın…”

İrem Derici'nin günlerdir sosyal medyada konuşulan 'Manav dedikodusu' ile ilgili hedef gösterilen isimlerden yanıt geldi. Ünlü şarkıcının iddiaları üzerine 2.sayfa programı sunucuları canlı yayında açıklama yaptı.

İrem Derici’nin günlerdir sosyal medyada konuşulan ‘Manav dedikodusu’ ile ilgili hedef gösterilen isimlerden yanıt geldi. Ünlü şarkıcının iddiaları sonrası 2.sayfa programı sunucuları canlı yayında açıklama yaptı.

İrem Derici, geçtiğimiz günlerde katıldığı YouTube’daki Kral Müzik kanalında isim vermeden iki ünlü hakkında çarpıcı iddialar bulundu. Ünlü şarkıcı manav hikayesi üzerinden anlattığı dedikoduda ”İki manav var. Ama ikisi şer birliği yani. Manavlardan yaşça küçük olan manav, yaşça büyük olan manavı 1,5-2 yıldır çok pis dolandırıyormuş. Şu an manavlardan biri Amerika’ya yerleşme planı yapıyor.” ifadelerini kullanmıştı.

Bunun üzerine programı izleyen pek çok kişi konunun uzun yıllardır 2.sayfa isimli magazin programını sunan Müge ve Gülşen ile ilgili olduğunu öne sürdü. Sosyal medyada hızla yayılan dedikodu sonrası bugün 2.sayfa programı sunucuları açıklama yaptı.

Açıklamada iddialara net bir yanıt verilmezken, ikili dostluklarına vurgu yaptı. Programda iddialara cevaben ”Biz 18 yıl içerisinde dışarıdan gelen darbelere alıştık. Önemli olan içeride birlik sağlamak. Meslekle ilgili saldıramadıkları zaman bu defa belden aşağı başlıyor. Her zaman söylüyoruz öyle bir iftira atın ki yakışsın…” sözleri kullanıldı.

Ne olmuştu?

2.sayfa programı sunucuları kısa bir süre önce İrem Derici ile ilgili bir haber sırasında  ”Dobralık, patavatsızlık ve saygısızlık demek değildir. Z kuşağını yakalayacağım diye yırtıyorsunuz ama olmuyor…” şeklinde yorumlarda bulunmuştu.

Bu gelişmelerin üzerine İrem Derici, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Derici, ”Sabah uğursuzlarından daha kaknem olanı öbürünü nasıl dolandırdığını anlatsın, ocak itibariyle programda olmadığını falan anlatsın ya benim kutsal adımı kenef ağzına alacağına….” notuyla isim vermeden gazeteciler Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’i hedef almıştı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu