Müzikonair Işın Karaca: Demet Akalın ile Aynı Kulvarda Değiliz | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Işın Karaca: Demet Akalın ile Aynı Kulvarda Değiliz

Günaydın'dan Tuba Kalçık'a röportaj veren Işın Karaca, Demet Akalın ile yaşadığı tartışmanın fitilini ateşledi.

Günaydın’dan Tuba Kalçık’a röportaj veren Işın Karaca, Demet Akalın ile yaşadığı tartışmanın fitilini ateşledi. Daha önce Demet Akalın’ın şarkısını beğenmediğini söyleyen Işın Karaca, ”Demet Akalın ile aynı kulvarda değiliz” dedi.

Demet Akalın’ın Bana Yolla şarkısını beğenmediğini yineleyen ünlü şarkıcı, ”Ben müzisyenim, fikrimi söyleyeceğim tabii ki… Demet’in yaptığı müzik tarzının da olması gerekiyor ama ben o popüler kültürün içinde olmayı hiç istemedim, olmadım da. Demet’le aynı kulvarda değiliz.” diye konuştu.

Işın Karaca’nın açıklaması;

Demet’in ‘Bana Yolla’ şarkısını beğenmedim ve bunu da açıkça dile getirdim. Şarkının arkasında büyük bir emek var, buna saygı duyuyorum elbette. Demet’ten beklentim yüksek, o iyi şarkı yaparsa onun arkasından gelenler de kaliteli işler yapar. Demet’i çok severim, o da dobra benim gibi. Ben de samimiyetimle düşüncemi dile getirdim. Ben müzisyenim, fikrimi söyleyeceğim tabii ki… Demet’in yaptığı müzik tarzının da olması gerekiyor ama ben o popüler kültürün içinde olmayı hiç istemedim, olmadım da. Demet’le aynı kulvarda değiliz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu