MüzikMüzik Haber

Bayhan Deniz Seki ile Düet Fikrine Yeşil Işık Yaktı!

Bayhan, dün gerçekleşen 4. Uluslararası Zirve Ödülleri töreninde muhabirlerin ''Deniz Seki ile düet gelir mi?'' sorusuna yanıt verdi.

Popstar şarkı yarışmasına bir dönem damgasını vuran Bayhan Gürhan, uzun bir süredir ekranlarda yer almıyordu. Popstar Bayhan, dün gerçekleşen 4. Uluslararası Zirve Ödülleri töreninde muhabirlerin ”Deniz Seki ile düet gelir mi?” sorusuna ”Yapıcı olmak adına bence her adım atılabilir. Kimseye herhangi bir küslüğüm yok. Yaşanmışlıklar yaşandığı yerde kalmıştır.” dedi.

Ne olmuştu?

 2003 yılında yayınlanan bir şarkı yarışmasında jüri olan Deniz Seki, cinayet işlediği ve cezaevinde yattığı ortaya çıkan yarışmacı Bayhan Gürhan hakkında “Bir popstar da olması gereken kriterleri biliyoruz ama asla olmaması gereken bir şey var. Bir popstar cinayet işleyemez. Hapse giren adamdan sanatçı olmaz. Bunları toplumdan aforoz etmeliyiz” demişti.

Bayhan, bu yaşananlardan yıllar sonra uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis yatan Seki için “Herkes ettiğini biçer” diyerek şunları söylemişti: “Ben hangi suçtan olursa olsun cezaevine girmiş olan bir kişi için mutluluk duyamam. Ben de cezaevine girmiş bir kişiyim. Aradan geçen zamanda ıslah oldum. Deniz Seki de cezaevinde kendisi ile hesaplaşma yoluna gidecektir. Kendi vicdanı ile kendisi hakkında en iyi kararı yine kendisi verecektir.” demişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu