Işın Karaca'nın Gülşen Eleştirisine Eski Orkestra Çalışanından Yanıt: O Önce Herkesi Nasıl Şutladığını Anlatsın! -
MüzikMüzik Haber

Işın Karaca’nın Gülşen Eleştirisine Eski Orkestra Çalışanından Yanıt: O Önce Herkesi Nasıl Şutladığını Anlatsın!

Işın Karaca, gazetecilere verdiği röportajda Gülşen'in sahne kıyafetleri hakkında "Bu ülkeye göre hareket etmelidir. Ben de kız annesiyim" diye eleştiride bulundu. Karaca'nın bu sözlerine karşılık eski orkestra çalışanından gelen yanıt sosyal medyada gündem oldu. 

Işın Karaca, gazetecilere verdiği röportajda Gülşen’in sahne kıyafetleri hakkında “Bu ülkeye göre hareket etmelidir. Ben de kız annesiyim” diye eleştiride bulundu. Karaca’nın bu sözlerine karşılık eski orkestra çalışanından gelen yanıt sosyal medyada gündem oldu.

Işın Karaca, tatil yapmak için gittiği Uludağ’da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gülşen’in sahne kıyafetleri hakkında yeniden eleştiride bulunan sanatçı, “Gülşen aslan gibi şarkıcı, efsane bir söz yazarı. Sadece ben de kız annesiyim o da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum.” dedi.

Işın Karaca’nın bu eleştirisine ise eski orkestra çalışanından yanıt geldi. Ozan Doğan Ariz, Twitter’da yaptığı paylaşımda sanatçıya tepkisini şu sözlerle gösterdi: “Pandeminin ortasında bize “düşük bütçeli bi orkestra ile dönemsel olarak Ege’de çalacağım ama yolumuz hep beraber sakın aksini düşünmeyin” diyip, sonra da herkesi nasıl sutladıgını anlatsın… Bu ülkeye göre hareketin ta kendisi çünkü :))”

Sanatçının bu iddiaya karşı bir açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)