MüzikMüzik Haber

İzel’den Hande Yener’e Yaylım Ateşi: Sadece Şarkı Söylesin!

Ünlü şarkıcı İzel, Kanal D'den Asiye Acar'a verdiği röportajda son günlerde açıklamaları ve sahne tarzı ile gündemde olan Hande Yener hakkında konuştu. İzel, ''Hande Yener şarkılarından ses gelmeyince, magazinde yer alıyor'' dedi. 

Ünlü şarkıcı İzel, Kanal D’den Asiye Acar’a verdiği röportajda son günlerde açıklamaları ve sahne tarzı ile gündemde olan Hande Yener hakkında konuştu. İzel, ”Hande Yener şarkılarından ses gelmeyince, magazinde yer alıyor” dedi.

İşte İzel’in açıklamaları;

Ortalık Tahttan Geçilmiyor!

”Ortalık tahttan geçilmiyor. Herkes kraliçe, herkes kral, herkes prenses. Herkesin tacı var. Hande Yener konuşmayı seviyor. Panikliyor. Şarkılarından ses gelmeyince, bari magazinde yer alayım gibi. O magazini de seviyor. İddialı da konuşuyor. Birçok kişi hakkında söylemleri olmuştur. Ben ona sadece şarkı söylemesini tavsiye ediyorum. Çünkü sesi çok güzel.”

Kıyafetler ve Fotoşoplar Yarışıyor!

”Artık daralmaya başladım. Tabii ki seksi giyinebiliriz. Sahnede et gösteriyorlar. Seksi giyinmek illa mayo giymek değil. Yani sanki böyle bir yarışa girdiler. O kadar açılmadan da seksi olabilirsiniz. Bunun bir dozu var. Zamanında ben de bikini giydim ki ilk giyenlerdenim. Kıyafetler, fotoşoplar yarışıyor. Keşke şarkılar yarışsa. Mayo ve dar kesim bana çok itici geliyor. Gerek yok sesin varsa, sesinle şarkı söyle.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu