Müzikonair İzzet Yıldızhan’dan Aleyna Tilki’ye Tavsiye: Altın Çamura Batırsan Da Altındır | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

İzzet Yıldızhan’dan Aleyna Tilki’ye Tavsiye: Altın Çamura Batırsan Da Altındır

Daha önce kadın meslektaşlarının sahne kıyafetlerini eleştiren İzzet Yıldızhan, Aleyna Tilki'ye tavsiyelerde bulundu: Altın, çamura batırsan da altındır...

Geçtiğimiz yıllarda Aleyna Tilki başta olmak üzere Hadise, Gülşen ve Hande Yener gibi isimleri sahne kıyafetleri üzerinden eleştiren İzzet Yıldızhan, ”Külotla sahneye çıkmasınlar bir zahmet” açıklamasıyla günlerce konuşulmuştu. Yıldızhan, şimdi de Aleyna Tilki’yi savundu. Ünlü isim meslektaşının müzik camiasında engellendiğine yönelik açıklamaları sonrası ” Altın, çamura batırsan da altındır” dedi. Yıldızhan, Aleyna Tilki’ye tavsiyelerde bulundu.

Aleyna Tilki’nin son dönemde tartışma konusu olan konserlerinin engellendiğine yönelik açıklamaları sorulunca durumu şöyle değerlendirdi;

“Büyük isimler küçükleri ezmeye çalışıyor. Bu yanlış bir yaklaşım. Şarkı verme meselesi de buna benziyor. Neden yapılıyor? Herkesin kendi dinleyicisi var… Pasta büyük, herkes payını almalı. Bu sektörde nankör bir yapı var. Aleyna henüz çok genç. Ona tavsiyem, bu durumu sindirsin çünkü hayatta böyle şeyler olacak. Altın, çamura batırılsa da altındır. Herkes kendi yolunu bulacak. Benim bulduğum gibi… Burada megalomanlık yapabilirim”

‘Sanat Camiasında Çekememezlik Var!’

İzzet Yıldızhan, bir dönem Tarkan, Erdem Kınay ve Sıla’dan şarkı talep ettiğini, ancak isteğinin kabul edilmediğini söyledi. Sanat camiasında ego sorunu olduğunu söyleyen Yıldızhan, isteklerinin reddedildiğini belirterek sanat camiasında bir ego ve çekememezlik sorunu olduğunu vurguladı. İzzet Yıldızhan “Bu parçanın ekmeğini zaten yemişsiniz, iyi bir yorumcu neden seslendirmesin?” dedi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)