Müzikonair İzzet Yıldızhan’dan Yeni Açıklama: Sahneye Çıplak Çıksınlar | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

İzzet Yıldızhan’dan Yeni Açıklama: Sahneye Çıplak Çıksınlar

İzzet Yıldızhan, tartışma yaratan ''Külotla sahneye çıkılmaz'' açıklamasının ardından konuştu.

İzzet Yıldızhan, tartışma yaratan ”Külotla sahneye çıkılmaz” açıklamasının ardından konuştu. Önceki akşam Kıbrıs’ta bir mekanda sahne alan İzzet Yıldızhan, ”Sahne adabı denilen bir şey var. Külotla, mayoyla da sahneye çıkılmaz!” sözlerinin ardından yeni bir açıklama yaptı.

Kendisini eleştirenlere yanıt veren Yıldızhan, “Bazı kendini bilmezler konuyu alakasız yerlere getirdi.  Kendi reklamları için fırsat bildiler. İsterlerse çıplak çıksınlar, ben fikrimi paylaştım sadece.”

‘Bedel Ödeyeceksiniz!’

2011 yılında bir otel odasında yaşadığı fuhuş skandalı ile gündeme gelen ünlü türkücü, konunun yeniden gündeme getirilmesi ile ilgili “Beraat ettiğim bir davaydı. Öyle yok iftira at, kenara çekil. Bedel ödeyeceksiniz!” ifadelerine yer verdi.

daha fazlası…

Hande Yener, kadın şarkıcıların iddialı kostümlerini ”Külotla da sahneye çıkmasınlar” şeklinde eleştiren İzzet Yıldızhan’a geçmişini hatırlatmıştı. İzzet Yıldızhan’dan yanıt geldi.

İzzet Yıldızhan geçtiğimiz günlerde ”Burası Türkiye. Külotla da sahneye çıkmasınlar. Külotla, mayoyla sahne olmaz” şeklinde bir açıklama yapmıştı. İzzet Yıldızhan’ın açıklaması son dönemde sahne kostümleri ile gündeme gelen Hande Yener, Gülşen gibi isimleri akıllara getirmişti.

Ülkeye Rezil Olanlar Ahkam Kesiyor

Hande Yener, İzzet Yıldızhan’a, ”Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar… En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google’a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri.” şeklinde tepki göstermişti.

Yüreği Varsa İsmimi Yazacak

Hande Yener’in tepkisine İzzet Yıldızhan’dan yanıt geldi. 2.Sayfa programına katılan Yıldızhan, “Ben açıklamamda kimsenin adını vermedim. Ben Hande Yener için söylemedim bunu. Eğer yüreği varsa paylaşımına ismimi yazacak. Bana soru sorulduğunda asla isim vermedim. Hande Yener’in benim için yazdıklarını hakaret sayarım. Hakkı yok yani. Doğru bulmadığı bir konuda beni eleştirebilir ama ölçü olmalı” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)