İzzet Yıldızhan'ın Acı Kaybı -
MüzikMüzik Haber

İzzet Yıldızhan’ın Acı Kaybı

Türkücü İzzet Yıldızhan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisine babalık yapan ağabeyi Mahmut Yıldızhan'ın vefat ettiğini duyurdu.

Türkücü İzzet Yıldızhan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisine babalık yapan ağabeyi Mahmut Yıldızhan’ın vefat ettiğini duyurdu. İzzet Yıldızhan, ağabeyinin fotoğrafını paylaşarak taziye mesajı verdi.

Instagram hesabından ağabeyinin fotoğrafını paylaşan İzzet Yıldızhan, şunları söyledi;

“Baba gibi bizi büyüten kıymetli abim Mahmut Yıldızhan hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazemiz ikindi namazına müteakip Ankara Karşıyaka Mezarlığı’na defnedilecektir” dedi. Ünlü ismin paylaşımına Behzat Uygur, Erol Köse ve Esra Özmen başta olmak üzere birçok takipçisinden taziye yorumu geldi. İzzet Yıldızhan’ın diğer ağabeyi Mehmet Yıldızhan ise 2017 yılında kansere yenik düşerek hayatını kaybetmişti.

İzzet Yıldızhan’ın diğer ağabeyi Mehmet Yıldızhan ise 2017 yılında kansere yenik düşerek hayatını kaybetmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)