MüzikMüzik Haber

Jehan Barbur’un Acı Günü

Jehan Barbur, bir süredir hastalıklarla mücadele eden annesi Müryel Barbur'un hayatını kaybettiğini duyurdu. Ünlü şarkıcı acı haberi sosyal medya hesabından verdi.

Jehan Barbur, bir süredir hastalıklarla mücadele eden annesi Müryel Barbur’un hayatını kaybettiğini duyurdu. Ünlü şarkıcı acı haberi sosyal medya hesabından verdi.

Jehan Barbur’un annesi Müryel Barbur bir süredir KOAH hastalığı ile mücadele ediyordu. Ünlü şarkıcı acı haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle şöyle paylaştı;

”Canımın parçası annem Hoşça kal… Uzun süredir verdiğimiz mücadele ruhunun bugün huzura kavuşmasıyla son buldu. Başka türlü bir uğurlama tercih ederdik. Fakat pandemi sebebiyle kilise ayini ve cenaze törenimiz sadece aile arasında olacaktır. Taziyelerinizi 25 Eylül saat 14:30-20:30 arası açık havada bir araya gelebilme imkanı sunduğundan, sevgili annemin İskenderun’daki kafesi Flör Cafe’de kabul edebileceğiz. Covid-19 sebebiyle aile evimiz taziyeye açık olamayacaktır. Son üç yıldır yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Bu acıdan uzak olmanız dileğimle. Jehan”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu