Müzikonair Kaan Öztürk – Hava Nasıl Oralarda Video Klibi Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikVideo

Kaan Öztürk – Hava Nasıl Oralarda Video Klibi Yayında

Kaan Öztürk'ün 'Hava Nasıl Oralarda' isimli tekli çalışması video klibi ile yayımlandı.

Kaan Öztürk’ün ‘Hava Nasıl Oralarda’ isimli tekli çalışması video klibi ile yayımlandı. Söz ve müziği Adnan Ergil imzalı şarkının düzenlemesini Serkan Baysal üstlendi. Video klibin yönetmen koltuğuna Ferhat Kılıç oturdu.

2017 Yılında, 90’larda tanındığı şarkı olan “Yollarda Yoruldum”u yeniden yorumladı. 2018 yılında ‘Sen ve Ben’, 2020 yılında ‘Tek Sözüm Var’ ı yayınlayan Kaan Öztürk peş peşe projelerin müjdesini bu defa çok iyi bilinen, eskimeyen eskilerden, ”Hava Nasıl Oralarda” şarkısını yorumlayarak veriyor. Zeki Müren, Müslüm Gürses, Edip Akbayram gibi dönemin en bilinen isimleri tarafindan seslendirilen ve dillerimize pelesenk olmuş şarkının söz ve müziği Adnan Ergil’e ait. Düzenlemesini Serkan Baysal’ın üstlendiği Hava Nasıl Oralarda’nın klibini Ferhat Kılıç çekti.

Pandemi şartlarında 4 kişilik bir ekiple çekilen klip, 10 saatte tamamlandı. Dış mekan olarak, 1. Dünya Savaşı dönemlerinden kalma, Şile’deki tarihi Tahlisiye Fener’i kullanıldı.

Kaan Öztürk “Hava Nasıl Oralarda” Alptekin Yapım etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Kaan Öztürk hakkında;

20 yılı aşkın müzik yolculuğunda, gitarı ve vokaliyle Ajda Pekkan, Yaşar, Gülşen gibi isimlerin sahnesinde yer alan Kaan Öztürk, Emel Müftüoğlu, Reyhan Karaca, Onur Mete ve Harun Kolçak gibi birçok sanatçıyla da featuring konsept programlar yaptı. İclal Aydın’ın sunduğu ve yıllar süren Hayat Güzeldir programında gitarıyla yer alan Kaan Öztürk, Ata Demirer’in ‘Eyvah Eyvah 1’ filminde de rol aldı. Tecrübelerini sahneye aktaran Kaan Öztürk, müzisyenliği kadar şovmenliği ile de izleyicileri etkileyen bir isim. Kaan Öztürk, gitaristliği ile de Türkiye’nin en bilinen müzisyenlerinden.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)