Müzikonair Karayip Korsanları Serisi Yeniden Çekilecek | Müzikonair
GündemSosyal

Karayip Korsanları Serisi Yeniden Çekilecek

Ünlü yapımcı Jerry Bruckheimer, Karayip Korsanları serisinin yeni bir başlangıç yapacağını açıkladı. Bu yeni film, seriyi sıfırdan başlatan bir reboot olacak.

Ünlü yapımcı Jerry Bruckheimer, Karayip Korsanları serisinin yeni bir başlangıç yapacağını açıkladı. Bu yeni film, seriyi sıfırdan başlatan bir reboot olacak.

Disney’in en değerli varlıklarından biri olan Karayip Korsanları serisi, uzun süredir yeniden canlandırma planlarıyla gündemdeydi. Ancak serinin yıldızı Johnny Depp’in, eski eşi Amber Heard ile olan hukuki meseleleri sebebiyle Hollywood’dan uzaklaştırılması, serinin devamını zorlaştırdı. Disney, bu süreçte Johnny Depp olmadan yeni senaryolar üzerinde çalıştı, ancak hiçbiri hayata geçirilmedi.

Johnny Depp, Amber Heard’a karşı açtığı iftira davasını kazanarak itibarını kısmen düzeltince, Karayip Korsanları serisinin onunla devam etme olasılığı ortaya çıktı. Ancak görünüşe göre stüdyo, bu gelişmeye rağmen seriyi sıfırlama kararından vazgeçmeyecek.

Konuyla ilgili konuşan yapımcı Jerry Bruckheimer’dan da bir açıklama geldi. Comicbook.com’a konuşan Bruckheimer, serinin geleceğiyle ilgiliyle ilgili konuştu.

Yapımcı, yaptığı açıklamada Karayip Korsanları’na “reset atacaklarını” ifade etti. Bu şekilde belli oyuncuları beklemelerinin gerekmeyeceğini ve her şeyin daha kolay olacağını da ekledi. Disney’in efsanevi yapımcısı Jerry Bruckheimer, Karayip Korsanları’nın yeni senaryo ve karakterlerle ilerleyeceğini doğruladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu