'Karsu'nun Mutfağı' Kitabının Satışından Elde Edilen Gelir Deprem Mağdurlarına -
GündemSosyalVitrin

‘Karsu’nun Mutfağı’ Kitabının Satışından Elde Edilen Gelir Deprem Mağdurlarına

Hollanda'da yaşayan Hatay'lı müzisyen Karsu, depremzedeler için yardım çalışmalarına devam ediyor. Karsu son olarak, yazmış olduğu Karsu'nun Mutfağı adlı kitabının satışından elde edilen geliri depremzedelere bağışladı.

Hollanda’da yaşayan Hatay’lı müzisyen Karsu, depremzedeler için yardım çalışmalarına devam ediyor. Karsu son olarak, yazmış olduğu Karsu’nun Mutfağı adlı kitabının satışından elde edilen geliri depremzedelere bağışladı.

Hollanda’da yaşayan gurbetçi şarkıcı Karsu, Hatay depreminde tam 10 yakınını kaybetmişti. Aralarında halası, kuzeni, kuzenin eşi de bulunan akrabalarını kaybetmenin acısını yaşayan Karsu, depremzedeler için ilk günden itibaren çalışmalar yürütüyor.

Daha önce Hollanda’da düzenlenen yardım gecesinde 88 milyon Euro bağış toplayan Karsu, şimdi de Karsu’nun Mutfağı isimli kitabın satışından elde edilen geliri bağışlıyor. Konuyla ilgili paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı, “Bu kitap benim ve ailemin memleketinin, o güzel bölgenin bir hatırası. Deprem mağdurları için 500 bin Euro topladık. Bu sonuçtan inanılmaz mutluyum.” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)