MüzikMüzik Haber

Kayahan’ın Kızı Beste Açar’dan Şoke Eden İddia: 40 – 50 Bin Dolar Arası Para İstiyor

Kayahan'ın kızı Beste Açar, Kayahan’ın eski eşi İpek Açar’la evli olan Alper Kömürcü ile ilgili şoke eden iddialarda bulundu.

Kayahan’ın kızı Beste Açar, Kayahan’ın eski eşi İpek Açar’la evli olan Alper Kömürcü ile ilgili şoke eden iddialarda bulundu. “Efsane Kayahan Şarkılarıyla Beste Açar” adında bir konser serisine başlayan Beste Açar, orkestrasındaki müzisyenlerin Alper Kömürcü tarafından tehdit edildiğini öne sürdü.

Öte yandan daha önce İpek Açar’ın Kayahan’ın soyadını kullanmaması gerektiğini söyleyen Beste Açar, İpek Açar’ın Kayahan’ın şarkılarını söylemek isteyenlerden 40-50 bin dolar arası para istediğini kaydetti.

Hürriyet’te yer alan habere göre Beste Açar şöyle konuştu;

“Konser serisine başladım. Provanın ilk günü, Alper Kömürcü’nün orkestramdaki arkadaşlara mesaj attığını öğrendim.  ‘Beste’ye çalarsanız TRT’de İpek Yolu programında çalamazsınız’ demiş. Müzisyenlerin bir kısmı orada çalışıyor. Mesajları görünce şoke oldum. Konsere çıkacağım, bir anda iki kişi eksildi, yerine başkaları bulundu. O müzisyenler de ekmek paralarını düşündüklerinden haklı olarak gelmediler. Çok fazla duyuyorum önümü kesmek üzere bir şeyler yaptığını.

Vakti zamanında açtığım bütün davalardan feragat ettim iş uzamasın diye. Babamın şarkılarını söyleyebilmem için İpek’in muvafakatname vermesi gerektiği şeklinde bir protokol imzalamıştım. Şu anda babamın çok güzel bir şarkısını cover’ladım. Adı ‘Kara Saplantım’. 7-8 aydır avukat aracılığıyla muvafakatname istiyorum, vermiyor. Bu durumda engelleniyorum. Babamın şarkısını en son Nilüfer istemiş, ona bile izin vermemiş. Duyuyorum; babamın şarkılarını isteyenlerden 40-50 bin dolar para istiyormuş.

Ben bir kazanç elde etmek için değil, babamı yaşatmak için bu yola çıktım. Babamın 30-35 tane hiç duyulmamış şarkısı var. Ben bir keresinde televizyonda ‘İpek babamın soyadını kullanmasa iyi olur’ demişim. Ona sinirlendiği için beni böyle cezalandırıyor. Burada önemli olan babam. Keşke o da söylese, babamın şarkılarıyla bir albüm yapsa.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu