Müzikonair Kemal Doğulu Reynmen ve Mabel Matiz’i Topa Tuttu | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Kemal Doğulu Reynmen ve Mabel Matiz’i Topa Tuttu

Reynmen ve Mabel Matiz'in geçmiş yıllarda Altın Kelebek Ödül Töreni'nde kazandıkları ödülleri çöpe atma veya satışa çıkarma hareketleri, moda tasarımcısı Kemal Doğulu'nun sert tepkisine neden oldu.

Reynmen ve Mabel Matiz’in geçmiş yıllarda Altın Kelebek Ödül Töreni’nde kazandıkları ödülleri çöpe atma veya satışa çıkarma hareketleri, moda tasarımcısı Kemal Doğulu’nun sert tepkisine neden oldu. Doğulu, bu davranışlarına öfke ve eleştiriyle yanıt verdi.

Reynmen’in geçmiş yıllarda kazandığı Altın Kelebek ödülünü çöpe atarak yaptığı paylaşım ve Mabel Matiz’in ödülünü internet üzerinden 5 TL’ye satışa çıkarması, sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Bu olaylar hala konuşulurken, Kemal Doğulu da bu hareketlere tepki gösterdi ve “Hayırdır? Yemezler.” ifadeleriyle açık bir öfke belirtti.

İşte Kemal Doğulu’nun paylaşımı;

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)