Müzikonair Kısırlaştırma Ameliyatı Olduğunu Açıklayan Rafet El Roman Sessizliğini Bozdu | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Kısırlaştırma Ameliyatı Olduğunu Açıklayan Rafet El Roman Sessizliğini Bozdu

Rafet El Roman, geçtiğimiz günlerde kısırlaştırma (vasektomi) ameliyatı olduğunu açıklamıştı. Ünlü şarkıcı gelen tepkilerin ardından sessizliğini bozdu.

Rafet El Roman, önceki gün verdiği bir röportajda 10 yıl önce vasektomi ameliyatı olduğunu açıklamıştı. Şarkıcı, “Kızlarım, kardeşlerim ve annemle konuşarak, tıbbi olarak kendi tercihimle bunun önlemini aldım” demişti.

Açıklamasından sonra tepki çeken şarkıcı, sosyal medya hesabından bir video yayınladı. Roman,  ”Bu yük hep kadınlara yüklenir. Sizden tebrik beklemiyorum ama bu sorumluluğun erkeklerin de üstlenmesinin zamanı gelmiştir” dedi.

Rafet El Roman videoda şu ifadeleri kullandı:

“Bana ‘bir daha çocuk istiyor musun?’ diye soruldu. Ben de dürüstçe ve tüm samimiyetimle cevap verdim. Bizim hayatımızda hiçbir şey gizli saklı kalmaz eninde sonunda ortaya çıkar. İnsanların bunu benden duymalarını istedim. Röportajıma çok güldüm çünkü ne kediliğim kaldı ne tavşanlığım kaldı… Bazı müziksever de ‘abi geçmiş olsun’ yazdı. Herhalde olaya hakim değiller. ” Şarkıcı sözlerini şöyle sürdürdü; “Bazı insanlar da tepkilerini dile getirdi normal olarak. ‘Biz bunu bilmek zorunda mıyız?’ dediler ama ben böyle bir soru sorulduğu için cevap verdim. Yoksa 10 yıldır ben bu konuya hiç değinmedim. İnsanların bunu birebir benden duymalarını istedim. Dünyada bunu milyonlarca yaptıran insanlar var. Genelde bu yük hep kadınlara yüklenir. Şu anda sizden bir tebrik beklemiyorum ama bu sorumluluğun erkeklerin de üstlenmesinin zamanı gelmiştir diye düşünüyorum.”

İlgili haber: Rafet El Roman’dan Şaşırtan Açıklama: Kısırlaştırma Ameliyatı Oldum

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu