Klarnet Sanatçısı Serkan Çağrı'nın Heykeli Yapıldı -
MüzikMüzik Haber

Klarnet Sanatçısı Serkan Çağrı’nın Heykeli Yapıldı

Klarnet sanatçısı Serkan Çağrı’nın memleketi Edirne’nin Keşan ilçesine belediye tarafından heykeli yapıldı.

Klarnet sanatçısı Serkan Çağrı’nın memleketi Edirne’nin Keşan ilçesine belediye tarafından heykeli yapıldı.

Serkan Çağrı, Keşan Belediyesi tarafından Çamlıkent mevkisinde heykeltraş Müslüm Özcan tarafından yaptırılan heykelin önünde Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’yla birlikte gazetecilere açıklama yaptı. Açıklamaya, Serkan Çağrı’nın eşi Ebru ile oğulları Nefes ve Eser Çağrı da katıldı.

Duygularını sosyal medya hesabı aracılığıyla dile getiren Serkan Çağrı şu sözleri kullandı;

Ne büyük şanstır insanın yaşarken onurlandırılması. Yaşarken bana ve tüm sevenlerime bu gururu yaşatan Keşan’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yıllardır nefesimle ulaştığım tüm kalplere memleketimin sesini taşıdım. Rabbim nefes verdikçe de taşımaya devam edeceğim. Memleketimin şahsıma sunduğu bu değerli hediyenin bu yolda yürümek isteyen tüm kardeşlerime ilham vermesini dilerim. Göreve geldiği ilk günden itibaren Keşan a yaptığı hizmetler ve kattığı değerlerle gerçek bir memleket sevadalısı olan ağabeyim Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’na ve ekibine, Heykeltraş Müslüm Özcan a, tüm çalışmalarımda sonsuz desteği ve sabrı için canım eşim Ebru Çağrı’ya, yavrularım Nefes ve Eser’e, kıymetli hemşehrilerim Keşan halkına teşekkür ederim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)