Komşusu Yine Şikayetçi Oldu! Halil Sezai İfade Verdi -
MüzikMüzik Haber

Komşusu Yine Şikayetçi Oldu! Halil Sezai İfade Verdi

Komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği için hapis yatan Halil Sezai bir konserinde yine komşusunu hedef aldığı iddiasıyla şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrıldı.

Konserde Meriç’e hakaret ve tehdit içeren sözler söylediği öne sürülen şarkıcı Halil Sezai şüpheli sıfatıyla gittiği savcılıkta suçlamayı kabul etmedi.

Komşusu Hüseyin Meriç ile kavga eden ve komşusunu darp ettiği gerekçesiyle 3 ayrı suçtan 1 yıl 11 ay 17 gün hapis cezasına çarptırılmasının ardından bir süre hapis yatan Halil Sezai Paracıkoğlu yine ifade verdi.

Basın Suçları Soruşturma Bürosu’nda yaklaşık yarım saat ifade veren Paracıkoğlu’nun ifadesinde “Kimseye yönelik tehdit ve hakarette bulunmadım. Konserde sohbet ediyordum, suçlamayı kabul etmiyorum” şeklinde beyanda bulunduğu öğrenildi. Paracıkoğlu, savcılıkta ifade vermesinin ardından adliyeden ayrıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)