Müzikonair Konser Sırasında Galatasaray’a Küfür Edilmişti… Derya Uluğ Sessizliğini Bozdu | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Konser Sırasında Galatasaray’a Küfür Edilmişti… Derya Uluğ Sessizliğini Bozdu

Derya Uluğ'un konser videosu sosyal medyayı karıştırdı. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde verdiği bir konserde Sezen Aksu'nun Şinanay şarkısını seslendirirken bazı hayranları Galatasaray'a küfürler savurdu.

Derya Uluğ’un konser videosu sosyal medyayı karıştırdı. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde verdiği bir konserde Sezen Aksu’nun Şinanay şarkısını seslendirirken bazı hayranları Galatasaray’a küfürler savurdu.

Fanatik Fenerbahçeli olan Derya Uluğ’un konserinde yaşanan olayın görüntüleri bir seyirci tarafından videoya alındı. Görüntülerde şarkının bir bölümünün değiştirilerek Galatasaray’a küfür edildiği duyuluyor. Ayrıca, yaşanan durum karşısında Derya Uluğ’un gülümsediği görülüyor.

Sosyal medyada gündem olan video;

 

Küfürün Savunulacak Bir Tarafı Yok!

Sosyal medyada paylaşılan bu görüntülerin ardından Derya Uluğ, eleştiri oklarının hedefi oldu. Ünlü şarkıcı paylaşılan görüntülerin montajlı olduğunu söyleyerek asıl görüntüleri paylaştı. Uluğ şu ifadeleri kullandı;

“Bugüne kadar hiçbir takıma ya da taraftarına hakaret ya da saygısızlık içeren bir paylaşımım veya tavrım olmamıştır. Paylaşılan video, editlenmiş ve kurgulanmış bir şekilde sosyal medyaya servis edilmiş bir videodur. Benim için küfürün savunulacak veya övünecek bir tarafı hiçbir zaman olmamıştır ve olmayacaktır da.”

Derya Uluğ’un paylaştığı video

Derya Uluğ
Derya Uluğ

Gülşen’in De Başına Gelmişti

Benzer bir olay 2 yıl önce Gülşen’in de başına gelmişti.

Gülşen 2021 yılında verdiği bir konserde Sezen Aksu’nun Şinanay şarkısını söylediği sırada bazı seyirciler şarkının bir bölümünü değiştirerek Galatasaray’a küfürler etmişti. O anlarda şaşkınlık geçiren Gülşen, şok içinde elleriyle yüzünü kapatmıştı. Günlerce konuşulan olay nedeniyle hem söz konusu seyirciler hem de Gülşen eleştirilere maruz kalmıştı.

Gülşen Konserinde Galatasaray’a Hakaret

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu