Konserde Kulağına Çakmak Fırlatılan Fatma Turgut'tan Açıklama -
MüzikMüzik Haber

Konserde Kulağına Çakmak Fırlatılan Fatma Turgut’tan Açıklama

Ankara'daki konserinde bir seyircinin sahneye attığı çakmak başına isabet eden Fatma Turgut, olayla ilgili açıklama yaptı.

Ankara’daki konserinde bir seyircinin sahneye attığı çakmak başına isabet eden Fatma Turgut, olayla ilgili açıklama yaptı. Şarkıcı Fatma Turgut, çakmağın kulağına isabet ettiğini ve yaşanan olaydan dolayı çok korktuğunu söyledi.

X hesabından konuyla ilgili bir paylaşım yapan Turgut, şunları söyledi;

“Sevgili Arkadaşlarım; ben iyiyim ve şu an her şey yolunda. O esnada çok canım yandı çünkü çakmak kulağıma isabet etti. Ve tahmin edersiniz ki bir müzisyen olarak bu beni daha çok korkuttu. Bir kişinin yaptığı saygısızlığı, onca insana fatura etmemek için şarkıyı söylemeye devam ettim. Konsere, kaldığı yerden devam ettim. Bu sebeple de playback yaptığımı düşünenler olmuş. Hayatımda, hiçbir konserimde tek bir kere bile playback yapmadım. Bu vesileyle bunu da belirtmek isterim. Dilerim bir daha hiç yaşamam. Dilerim hiçbir sanatçı arkadaşım asla yaşamaz. Sevgiyle”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)