MüzikMüzik Haber

Konserine 8 Kişi Katılmıştı… Yavuz Bingöl Sessizliğini Bozdu

Türkücü Yavuz Bingöl'ün, Urfa'ya Şanlı unvanının verilişinin 39. yıldönümü etkinlikleri kapsamındaki konserine sadece 8 kişi katılması olay yaratmıştı. Yavuz Bingöl, sosyal medya hesabından açıklama yaparak durumu değerlendirdi.

Türkücü Yavuz Bingöl’ün, Urfa’ya Şanlı unvanının verilişinin 39. yıldönümü etkinlikleri kapsamındaki konserine sadece 8 kişi katılması olay yaratmıştı. Konuyla ilgili olarak Yavuz Bingöl, sosyal medya hesabından açıklama yaparak durumu değerlendirdi. Ünlü türkücü, konseri katılan kişi sayısından dolayı değil, teknik nedenlerden dolayı ertelendiğini söyledi.

Bingöl, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Merhaba arkadaşlar. Son günlerde Urfa konserimin iptal edilmesi ve sadece 8 kişinin katılması konusu sosyal medyada çok konuşuluyor. İlk olarak belirtmek isterim ki, Urfa konserim teknik nedenlerden dolayı Temmuz ayının sonuna ertelenmiştir. Ayrıca, 8 kişi de benim için çok değerli müzik dinleyicileridir.”

“Urfa konserimden bir gün önce Gaziantep konserimde 8 bin kişi vardı. Ondan bir gün önce Malatya konteyner kent konserimde 3 bin kişi, bir gün daha önce ise Sivas konserimde bin kişilik salon tıklım tıklım doluydu. İnsanlar doğada olduğu gibi derilerini değiştiremezler. Ben hâlâ aynı Yavuz’um ve işimi aynı şekilde yapmaya devam ediyorum. Bu konuda merak edenlere duyurulur.”

Daha önce yaptığı açıklamada Bingöl, “Urfa konserimizi bayram sonrası valiliğin düzenleyeceği bir etkinlikle telafi edeceğiz. Güzel bir konser yapacağız. Bayramdan sonra Urfa’da görüşmek üzere hepinize selam ve sevgiler” şeklinde konuşmuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu