Koray Avcı ve Simge Sağın'ın Aşk Yaşadığı İddia Edilmişti... Koray Avcı'dan Açıklama! -
MüzikMüzik Haber

Koray Avcı ve Simge Sağın’ın Aşk Yaşadığı İddia Edilmişti… Koray Avcı’dan Açıklama!

Simge Sağın ile Koray Avcı'nın aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine düşmüştü. Yaz turnesi kapsamında Türkiye’yi dolaşan Avcı, 2 gün önce Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava'da konser verdi.

Simge Sağın ile Koray Avcı’nın aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine düşmüştü. Yaz turnesi kapsamında Türkiye’yi dolaşan Avcı, 2 gün önce Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava’da konser verdi. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Simge Sağın ile aşk yaşadığı iddiası ile ilgili de konuştu.

Harbiye Açıkhava’da müzikseverlerle buluşan Koray Avcı, “Bu gelmiş geçmiş en iyi sahnemiz olacak, bundan sonra da izleyicilerimiz hep üstüne kattığımız konserler izleyecek” diyerek iddiasını ortaya koydu.”Hakkınızda aşk dedikoduları çıkıyor. Simge Sağın’la adınız anılıyor” sözleri üzerine ünlü şarkıcı, “Sizi seviyorum, kendinize iyi bakın.””Sekiz yıldır hiç aşkımdan bahsetmedim, hem de hiçbir aşkımdan. Bundan sonra da benden böyle bir şey duyamazsınız, haberiniz olsun” karşılığını verdi.

Koray Avcı, Harbiye’de özel tasarım üç ayrı beyaz kostüm tercih etti. Sanatçı, hareketli şarkılarının yanı sıra duygusal parçalara da repertuarında yer verdi.Koray Avcı’ya, farklı şarkılarda dansçı Gamze Nur Köse eşlik etti.

Simge Sağın’ın menajeri Özgür Aras, “Sanatçım hakkında basında çıkan aşk haberi gerçeği yansıtmamaktadır.” “Kamuoyuna saygıyla duyurulur” diyerek, güzel popçu ile Koray Avı hakkında çıkan aşk söylentilerini yalanlamıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)