Müzikonair Madonna Konserinde Seyirciyi Şoke Eden Olay! 4 Şarkı Söyleyip Gitti… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Madonna Konserinde Seyirciyi Şoke Eden Olay! 4 Şarkı Söyleyip Gitti…

Ünlü şarkıcı Madonna'nın Londra'daki konseri, hayranlarını öfkelendirdi. Konsere gelen seyirciler adeta hayal kırıklığına uğradı.

Ünlü şarkıcı Madonna’nın Londra’daki konseri, hayranlarını öfkelendirdi. Konsere gelen seyirciler adeta hayal kırıklığına uğradı. “Celebration Turnesi” kapsamında dün gece O2 Arena’da sahne alan Madonna’nın hayranları, biletlere neredeyse 1000 sterlin (34 bin TL) ödedikleri bu konserde büyük hayal kırıklığı yaşadılar.

65 yaşındaki ünlü şarkıcı, konserine beklenenden geç başladı ve sadece 4 şarkı seslendirdi. Konserin şarkı listesindeki birçok popüler şarkıyı dinleme fırsatı bulamayan hayranlar, Madonna’nın gece 11’de sahneden ayrılmasıyla büyük bir şok yaşadılar.

Sosyal medyada birçok kişi tepkisini dile getirdi. Bazı hayranlar, konserin aniden ve eksik bitmesine tepki göstererek biletlere harcadıkları paraların iadesini talep ettiler. Ayrıca, konser alanında belirlenen müzik saati sınırlamasını eleştirerek Madonna’nın geç kaldığına dikkat çektiler.

Madonna’nın cumartesi günü verdiği konserde de ses sistemiyle ilgili teknik sorunlar yaşanmış, bu da konserin erken bitmesine sebep olmuştu. Madonna, bu aksaklık nedeniyle hayranlarından özür dilemişti.

Avrupa ve Amerika’yı kapsayan Celebration Turnesi’nin nisan ayına kadar devam etmesi planlanıyor. Bu tür olumsuzlukların yaşanmaması ve hayranların beklentilerinin karşılanması için önümüzdeki konserlerde düzeltilmeler yapılması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu