MüzikMüzik Haber

Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Dinle’ Şarkısına Yasak Geldi

Mahsun Kırmızıgül'ün Dinle isimli şarkısının Ankara'da bir okulda kutlamalarda kullanılmasına izin verilmediği iddia edildi. Ünlü şarkıcıdan tepki gecikmedi.

Mahsun Kırmızıgül’ün Dinle isimli şarkısının Ankara’da bir okulda kutlamalarda kullanılmasına izin verilmediği iddia edildi. Ünlü şarkıcıdan tepki gecikmedi.

İddiaya göre, Ankara’da bir okulda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında bu şarkıyı kullanması planlanmış ancak okul müdürü tarafından izin verilmedi. Mahsun Kırmızıgül, bu durumu Instagram hesabından yayınladığı bir video ile duyurdu ve şu notu ekledi: “

Ankara Akyurt ilçesinde 23 Nisan kutlamalarında çocuklar ‘Dinle’ şarkısını prova yapıyorlar. Ama Okul Müdürü Yasemin Pelit şarkının sözlerinin uygun olmadığını dile getirip çocuklara yasağı koyuyor. Ve çocuklar çok üzgünler. Yapma Müdüre Hanım, gün çocukların günü, hem o şarkının sözlerinde kötü bir şey olsa çocukların velileri ve öğretmenleri böyle bir şeye izin vermezler. O çocukların bayramda yüzlerinin gülmesini emeklerinin karşılığını kesmeyin Müdür Bey! Bırakın şarkıyı sözleri ile okusunlar…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu