Marmaris'te Dev Organizasyon! -
Diğer EtkinlikEtkinliklerMüzikMüzik Haber

Marmaris’te Dev Organizasyon!

15-16-17 Haziran Müzikonair ve Rapmedya Basın Sponsorluğunda Boss Universal Music ve Taş Plak Yapım iş ortaklığıyla Marmaris'e Türkçe Rap'in usta isimleri ve birçok MC'nin eşlik edeceği mükemmel bir festival başlıyor.

BU BÜYÜK FESTİVALE HAZIR MISIN?

Marmaris dev bir festivale ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 15-16-17 Haziran Müzikonair ve Rapmedya Basın Sponsorluğunda Boss Universal Music ve Taş Plak Yapım iş ortaklığıyla Marmaris’e Türkçe Rap’in usta isimleri ve birçok MC’nin eşlik edeceği mükemmel bir festival başlıyor.

BÜYÜK FIRSAT!

Çadır alanlarının olacağı festival alanına ulaşım için İzmir ve Bursa’dan ücretsiz servisler kaldırılacak. Ayrıca bu festivaldeki en güzel sürpriz 3 gün boyunca sahneye çıkan noname isimler, profesyoneller tarafından izlenecek ve puanlanacak.

KAZANANLAR İÇİN ÖDÜL

Marmaris çevresindeki en büyük bütçeli ilk ve tek Rap yarışmasının ödülleri ise şöyle;

3. gün sonunda Ayaz Erdoğan’ın açıkladığı 3 başarılı isimden 1. olana 50 Bin TL, 2.olana 30 Bin TL ,3. olana 20 Bin TL ödül verilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)