GündemSosyal

Mehmet Ali Erbil Duruşmaya Çıktı: Oyuna Getirildim Dedi

Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay'ı taciz ve tehdit ettiği iddiası ile duruşmaya çıktı. Erbil, yaptığı savunmada "Oyuna getirildim" ifadelerini kullandı. 

Mehmet Ali Erbil, uzun zamandır klibinde oynadığı Ece Ronay ile yaşadığı tartışmalar ve suçlamalardan dolayı magazin gündeminden düşmüyor. Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ı taciz ve tehdit ettiği iddiası ile duruşmaya çıktı. Erbil, yaptığı savunmada “Oyuna getirildim” ifadelerini kullandı.

Anadolu 67. Adliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada Mehmet Ali Erbil, şu ifadelere yer verdi: “Böyle bir olayın tuzak olduğunu düşünüyorum. Ben z kuşağıyla hiçbir fayda gözetmeksizin yardım etmek istedim, klipte oynadım. Teklif onlardan gelmişti. Sonrasında arkadaş olduğumuza dair kamuoyuna açıklama yapıldı. Ben bu yaşıma kadar 4 evlilik ve ilişkiler yaşadım ancak hiçbir şekilde taciz ve şiddet söz konusu olmadı. Tuzağa geldim. Bana görüntülü telefon açtı ve bu görüntülerde müstehcen görüntüleri vardı” Bu savunmanın ardından duruşma yeniden ertelendi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.