Mehmet Ali Erbil'e Ece Ronay'a Tehdit Suçlamasıyla Hapis İstemi! -
GündemSosyal

Mehmet Ali Erbil’e Ece Ronay’a Tehdit Suçlamasıyla Hapis İstemi!

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'e kendisini tehdit ettiği iddiasıyla dava açmıştı. Erbil'e 3 ayrı suçtan 8 yıldan 10 aya kadar hapsi istendi.

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’e kendisini tehdit ettiği iddiasıyla dava açmıştı. Erbil’e 3 ayrı suçtan 8 yıldan 10 aya kadar hapsi istendi. Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay, 1 Ekim 2021 tarihinde birlikte klip çekmişlerdi.

Daha sonra Ece Ronay’ın Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları paylaşması üzerine olaylar büyümüştü. Ronay, ‘Sesli ve görüntülü bir iletiyle hakaret’ten ünlü şovmene dava açarak şikayetçi olmuştu. Erbil, o mesajların kendisine ait olmadığını asistanı Nuray K.’nın attığını öne sürmüştü.

Hazırlanan iddianamede Mehmet Ali Erbil’e ‘Elektronik haberleşme aracılığıyla cinsel taciz’, ‘Sesli yazılı veya görüntülü bir iletiyle hakaret’ ve ‘Tehdit’ suçları gerekçe gösterilerek 8 yıldan 10 aya kadar hapsi istendi. Erbil, Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi’nin kabul ettiği iddianeme için mahkemeye çıkacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)