Albüm & SingleMüzikVideo

Mehmet Anaç – Acıya Sevdalandık Klibiyle Yayında

Mehmet Anaç, “Acıya Sevdalandık” adını verdiği yeni single’ını müzikseverlerin beğenisine sundu. Gökhan Holat Music etiketiyle yayınlanan şarkı, ilk haftasından büyük ilgi gördü ve iTunes Store’un en çok indirilenler listesinde zirveye yerleşti. Sözleri Nezih Üçler’e, müziği Gökhan Holat ve Nezih Üçler’e ait olan şarkının düzenlemesini Gökhan Holat üstlendi. Şarkının video klibinde yönetmen koltuğuna Emrah Özbilen oturdu.
Müzisyen Mehmet Anaç, yeni single’ıyla iddialı bir çıkış yaptı. Başarılı şarkıcının “Acıya Sevdalandık” adını verdiği çalışma, çok kısa sürede müzikseverlerden büyük ilgi gördü. “Acıya Sevdalandık” daha ilk haftasında iTunes Store’un ‘en popüler şarkılar’ ve ‘en çok indirilenler’ listesinde zirveye yerleşti.

İSTANBUL EN ETKİLEYİCİ HALİYLE KLİPTE
Sözü Nezih Üçler’e, müziği Üçler ile Gökhan Holat’a ait şarkının düzenlemesini de Holat yaptı. Gökhan Holat Music etiketiyle yayınlanan şarkının klibinde ise yönetmen koltuğuna Emrah Özbilen oturdu. Klipte etkileyici İstanbul manzaralarına yer verildi.

ACIYA SEVDALANDIK

Yok başka yol ben sensiz yapamam
Verilen emekleri çöpe atamam
Hadi gel ne olur yokluğuna dayanamam
Hiç kimseyi senin yerine koyamam

Bak ömrümüz geçiyor
Ayrılık canımı yakıyor

Acıya sevdalandık
Boşuna yalnız kaldık
Hadi uzatma artık
Gel gel gel gel

Bi de düzelmez sandık
Bak nasıl hırpalandık
Daha da naz yapma
Ne olur gel

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam
Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/kcZrP
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.