Müzikonair Mehtap Yılmaz’dan Seda Sayan İddiası! ‘Tüm Türkiye Duysun!’ | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Mehtap Yılmaz’dan Seda Sayan İddiası! ‘Tüm Türkiye Duysun!’

Popstar yarışması ile yakalayan, farklı yorumu ve tarzı ile de dikkatleri üzerine çeken Mehtap Yılmaz Seren Serengil'in programında yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Popstar yarışmasına katılarak adını duyuran Mehtap Yılmaz, sivri dili ve güçlü sesi ile tanınıyor. Son zamanlarda Instagram’da yaptığı paylaşımlar ve görünüşündeki değişimle de dikkat çeken isim, Seren Serengil’in YouTube programında çarpıcı iddialarda bulundu.

Seren Serengil’in programına katılan Mehtap Yılmaz’a, “Seda Sayan Kanal D’de program yapıyordu, o esnada sana ya Star’dan ya da Show’dan teklif geliyor tam Seda Sayan’ın karşı saati…” şeklinde bir iddia ile yaklaştı.

Mehtap ise bu konuda, “Star’dan teklif geldi, karşı saati ve yanındaki stüdyosu daha büyük. Ancak işlerimde birileri tarafından baltalandı, bu durumu tüm Türkiye bilsin” şeklinde cevap verdi.

Popstar Mehtap şunları söyledi;

 “Star’dan, hem karşı saati hem de senin bilmediğin bir şey var tam yanındaki stüdyo ve onunkinden daha büyük… Ondan sonra ben nasıl mutluyum, okeylediğim anda imza atılacaktı. Stelyo abiyi aradım, ben bunu sizin yayına gelince konuşamadım… Sinan abi orada diye ama benim de kariyerimi baltalayan birileri var orada yani… Bunu tüm Türkiye duysun.. Stelyo’yu aradım; bana ondan uzak dur diyenler de olmuştu… Seda Sayan’ın da ablasının kızı Seda benim yanımda çalışıyordu yanıma da koyan Seda Sayan, programına konuk gittiğimde… Bunlara çok inandım, ama işlerimde bir sıkıntı var…

Görüşmeden sonra imza atmadan kimseye söyleme dendi bana ama ben aradım Stelyo’ya söyledim, ‘Dur kapat evime gel’ dedi. Toplandık gittik. O kadar güveniyorum ki sözleşmeyi filan verdim. Sonra ne olduysa bana sen gel Artı Film ile yapalım atma imza dedi. O zamanın parasıyla bana 40 bin TL verip hiçbir yere çıkmayacaksın dediler. Unutturacaklar beni, güveniyorum ya onlara, 6 ay ekrana çıkmayacaksın filan uzaklaştıracaklardı beni… Aradan bir sürü zaman geçti, dost gibiyiz ama program yok, Seda Sayan ile bir yerde karşılaştık, Stello beni görünce girmedi. Seda’ya dedim ki ‘Beni götürdü menajerin imza attırdı’ dedim. Beni ilgilendirmez dedi.”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)