Müzikonair Melek Mosso: Annem Bana Piyano Alabilmek İçin Temizliğe Gitti | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Melek Mosso: Annem Bana Piyano Alabilmek İçin Temizliğe Gitti

BloombergHT'de yayınlanan "Aslı Şafak'la İşin Aslı" programına Melek Mosso konuk oldu. Bir süre önce Serkan Sağdıç ile dünyaevine giren ünlü şarkıcı annesiyle ilgili hikayesini de paylaştı.

BloombergHT’de yayınlanan “Aslı Şafak’la İşin Aslı” programına Melek Mosso konuk oldu. Bir süre önce Serkan Sağdıç ile dünyaevine giren ünlü şarkıcı annesiyle ilgili hikayesini de paylaştı.

Melek Mosso, şarkıcılığa başladığı yıllarda annesinin temizlikçi olarak çalıştığını söyledi. Melek Mosso’nun ”Annem bana bir piyano almak için çift işe gitti” açıklamasıyla duygulandırdı.

İşte Melek Mosso’nun açıklaması;

Ben bu işe ilk başladığımda annem temizlikçi olarak çalışıyordu. Oradaki yaşlılara bakıyordu. Babam inşaatta çalışıyordu. Benim amacım bir iki konser yapayım hemen ‘anneme işten çık’ diyebilmenin peşindeydim. Anneme bu yıl bir ev aldım. Annem gece gündüz demeden çalıştı. Ben 8-9 yaşlarındayken annemi iki gün üç gün görmediğim oluyordu. Annem saçını süpürge etti. Bana bir piyano almak için çift işe gittiğini bilirim. Ev temizleyip ondan sonra bir otelin bulaşıklarını yıkadığını bilirim. Bir otele gittik annem odaya girerken ağladı. ‘Biz buranın hiç ön girişini bilmezdik hep arkan girerdik’ dedi. ‘Artık ben varım her şeyi halledeceğim sadece gülümse’ dedim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)