Müzikonair Metehan Çiçek – Son Müsadem Video Klibi Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikTürkçe PopVideo

Metehan Çiçek – Son Müsadem Video Klibi Yayında

Metehan Çiçek'in, Seyhan Müzik Records etiketiyle yayınlanan "Son Müsadem" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.

Metehan Çiçek’in, Seyhan Müzik Records etiketiyle yayınlanan “Son Müsadem” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te.

’91 Malatya doğumlu Metehan Çiçek İnönü Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piano Ana Sanat Dalı bölümünü, mezunu olup yüksek lisansını Fırat Üniversitesinde sahne sanatlarında tamamlamıştır. İlk şarkısı ”Seninleyim”le sesini müzik severlere duyuran Metehan sözü ve müziği yine kendisine ait olan “Son Müsadem” adlı şarkısı için bir ekip çalışmasına girdi. Şarkısının düzenlemesi ünlü müzik adamı Genco Arı’ya ait. Projenin oluşumunda Cenk Alptekin’in danışmanlığı da etkin bir rol oynamıştır.

“Son Müsadem” şarkısının klip çalışmaları Majör Stüdyo ekibi ile gerçekleşti. Stüdyoda Metehan Çiçek’e iki profesyonel dansçı eşilik etti. Oldukça renkli görüntülere sahip klibin yönetmen koltuğunda ise Kayhan OK oturdu. Seyhan Müzik etiketi ile 24 Mart tarihinde piyasaya çıkacak olan Metehan Çiçek Son Müsadem NetD ve tüm digital platformalardaki yerini aldı.

Video Klibi İzlemek İçin Tıklayabilirsiniz
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu