GündemSosyal

Metin Akpınar’ın Kızı Duygu Nebioğlu: Uğur Dündar DNA Raporunun Sonucunu Değiştirdi

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu Uğur Dündar’ın DNA raporunun sonucunu değiştirdiğini öne sürerek ablasının haziran ayında mahkemeden çıkacak karara itiraz etmeye hazırlandığını açıkladı.

Sanatçı Metin Akpınar’ın kızı olduğunu iddia eden Duygu Nebioğlu’nun, Uğur Dündar’ı “babalık davası açtığı” iddiası gündeme bomba gibi düştü. Uğur Dündar, bu iddialarla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Dündar, davanın doğruluğunu doğrulayarak, Adli Tıp Kurumu tarafından gerçekleştirilen DNA testi sonuçlarını paylaştı. Test sonucuna göre, Dündar’ın biyolojik baba olmadığı belirlendiğini açıkladı. Dündar, konunun kendisi için kapanmış olduğunu ifade etti.

Metin Akpınar, Duygu Nebioğlu

Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu Uğur Dündar’ın DNA raporunun sonucunu değiştirdiğini öne sürerek ablasının haziran ayında mahkemeden çıkacak karara itiraz etmeye hazırlandığını açıkladı;

Metin Akpınar’dan önce Uğur Dündar’ı öğrenmiştim. Ben babama nasıl benziyorsam, ablam da Uğur Dündar’a benziyor.Saçları turuncu, uzun boylu, manken gibi bir kadın. İtiraz dilekçesini hazırlıyoruz. DNA raporunun sonucuyla oynandığını düşünüyoruz. Elbette bu konuyu kanıtlayacağız”

Uğur Dündar, Duygu Nebioğlu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu