Müzikonair Metin Şentürk MüzikOnair’a Konuk Oldu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Metin Şentürk MüzikOnair’a Konuk Oldu

MüzikOnair'ın canlı yayınına konuk olan şarkıcı Metin Şentürk, Cüneyt Diktaş'ın sorularını yanıtladı.

MüzikOnair’ın canlı yayınına konuk olan şarkıcı Metin Şentürk, Cüneyt Diktaş’ın sorularını yanıtladı.

Bırakma Beni Şarkısı Duygularımın Ürünüdür

Ünlü sanatçı Metin Şentürk, günlük hayatı hakkında nasıl gittiği hakkında, “Hayat aslında iyi gitmek için kurulmuş bir düzen değildir. Hayatın içindeki iyi yönetirseniz, ailenizi, arkadaşlarınızı, iyi gidiyor. Hayat bir yönetme sanatıdır.” cümlelerini kurdu.

Şarkılarındaki içtenliğin ve farklı yorumun da buradan geldiğini belirten şarkıcı, ‘Bırakma Beni’ şarkısının kendisini için çok önemli olduğunu şu sözlerle açıkladı: “Benim duygu ve düşüncelerimin, yeteneğimin ürünü Bırakma Beni isimli albümdür. Ben o şarkıda dua ettim ve sevenlerim beni o günden beri bırakmadı. İyi dua ederseniz kabul olur.”

30-40’dan Fazla Şarkım Bekliyor

İki Can şarkısı hakkında konuşan şarkıcı, “Bütün şarkılarımızı özenerek yazıyoruz. Ama her yeni şarkının farklı bir heyecanı oluyor. Bir kalpte iki insanın nasıl olabileceğini veya bazen aşkın manyak gibi sevmek de olabileceğini anlatan bir şarkı. İçeriğini dinleyecekler zaten ne demek istediğimi zaten anlayacaktır. Her şarkıdaki olduğu gibi Metin Şentürk imzası var. Ama tabii ki yeni bir şarkı, yeni heyecan.” dedi.

30-40’dan fazla şarkının elinde olduğunu söyleyen Metin Şentürk, yeni şarkılarının yakında çıkacağının müjdesini sevenlerine duyurdu.

Canlı Yayının Tamamını İzlemek İçin Tıklayabilirsiniz
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu