Müzikonair Milliyet Yazarından Destek: “Aleyna Tilki’ye Haksızlık Yapılıyor” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Milliyet Yazarından Destek: “Aleyna Tilki’ye Haksızlık Yapılıyor”

Aleyna Tilki’nin uzun süredir merakla beklenen, Cornetto için hazırladığı “Bu Benim Masalım” adlı şarkısı için sosyal medya ikiye bölünmüştü. Bu durum üzerine Milliyet Molatik yazarlarından Mayk Şişman görüşlerini paylaştı.

Aleyna Tilki’nin Cornetto reklam klibi için seslendirdiği “Bu Benim Masalım” adlı şarkısını sosyal medyada beğenenler olduğu kadar beğenmeyenler de olmuştu. Adeta sosyal medyayı ikiye bölen şarkı ve Aleyna Tilki hakkında Milliyet Molatik’ten Mayk Şişman “Aleyna’ya haksızlık yapılıyor” diyerek ünlü popçuya destek verdi.

Ünlü popçunun renkli ve eğlenceli klibini “Korona sürprizi olmuş” şeklinde yorumlayan Mayk Şişman, yazısında şu ifadelere yer verdi:

Haksızlık yapılıyor

Her Aleyna Tilki şarkısında olduğu gibi yine sosyal medya karışmış. YouTube’daki tepkiler yüzde 50’ye yüzde 50. Beğeni ve beğenmeme sayıları eşit. Aleyna Tilki ‘linç’ yemeye devam ediyor Youtube kitlesi tarafından. Twitter’da ise Yalın’ın ‘yaz şarkıları’yla kıyaslanmış. Asla doğru bulmuyorum bu karşılaştırmayı. Aleyna Tilki’ye cidden büyük bir haksızlık yapılıyor. ‘Nasılsın Aşkta’ da ‘Bu Benim Masalım’ da hem genç dinleyiciye hitap eden, yaz şarkısı profiline uyan, diğer yandan da birçok kişinin dikkatini çekecek şarkılar. Şarkıyı ‘Nasılsın Aşkta’ kadar heyecan verici bulmasam da sınıfı geçen bir şarkı ‘Bu Benim Masalım’. Aleyna Tilki’nin yaptığı her yeni işe kafadan mesafeli yaklaşmak, 20 yaşındaki bir pop yıldızına yaptığımız en büyük haksızlık. 20 yaşında hem gençlere hem de yetişkinlere hitap edebilmek yeterince büyük bir başarı değil midir?

Yazının tamamını okumak için buraya tıklayın.

Klibi izlemek için buraya tıklayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu