Motive: Vio'nun İşlerini Benden Daha İyi Yönetecek Birini Görmüyorum -
MüzikMüzik HaberVitrin

Motive: Vio’nun İşlerini Benden Daha İyi Yönetecek Birini Görmüyorum

Sahne şovu ve şarkıları ile rap müzik takipçilerinin beğenisini toplayan Motive, Vio'nun işlerini yöneteceğini söyledi. 

Rap müziğin yeni nesil temsilcilerinden Motive, Eclipse adını verdiği konserde 5 bin kişiyi buluşturdu. Sahne şovu ve şarkıları ile rap müzik takipçilerinin beğenisini toplayan Motive, Vio’nun işlerini yöneteceğini söyledi.  kuliste Rapertuar mikrofonlarına konuştu. Motive, ”Vio’nun işleri bundan sonra Savana etiketi ile yayınlanacak. Vio iyi yönetildiği sürece her yerde olabilir.  Vio’nun işlerini şu an kendi şahsım ve ekibimden daha iyi yönetecek biri olduğunu sanmıyorum. O yüzden ailesiyle de oturup konuştum, onlar da böyle olmasını mantıklı buluyorlar. O yüzden ben yönetmek istiyorum onun işlerini…” dedi.

Öte yandan Eclipse konserine katılan 5 bin kişiden biri olan Günaydın yazarı Hakan Uç izlenimlerini şöyle paylaştı;

Bir an kendimi global bir şarkıcının, yurt dışında verdiği bilmem kaçıncı konserdeymişim gibi hissettim. Hazırlanan özel sahne tasarımıyla görsel ve işitsel bir şov deneyimi sundu. Bu arada sahnenin 360 derece tasarlanması konserin dinamizmini sürekli ayakta tuttu.

Motive bir ara sahnede Jefe‘yi konuk etti. Onu hiç yalnız bırakmayan Pango da sahnede dans etti ve Motive’ye eşlik etti. Ardından Vio sürprizi… Kısa süre önce hayata veda eden rapçi Vio’un yapay zeka ile konuşturulduğu kısa ve duygulu bir film izledik. Konserde bir ara duygu dolu anlar yaşayan Vio’nun anne ve babası da gözüme takıldı. Bu arada Motive yakında Vio ile ilgili bazı projeler yapılacağını da açıkladı. Yani anlayacağınız Motive, altın çocuk ismini taşıyacağının ve ileride daha da farklı deneyimler sunacağının sinyalini verdi gece. Başka rap’çilere de örnek olabileceğini düşündüğüm bu genç adam sınırları zorlayan performansıyla bu zamana kadar yapılmış en unutulmaz rap müzik konserini gerçekleştirdi desek yerinde olur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)