Müzikonair Müge Altun – Damla FM – İstanbul | Müzikonair
Radyocu RöportajlarıRöportajlar

Müge Altun – Damla FM – İstanbul

muge-altun-damla-fm-muzikonair

İstanbul’da yayın yapan Damla FM’in güzel sunucusu Müge Altun ile gerçekleştirdiğimiz röportajı aşağıdan okuyabilirsiniz.

İŞTE O RÖPORTAJ!..

Özcan BEYLAN : Kisaca kendinizi tanitir misiniz lütfen?

Müge ALTUN : 5 ağustos doğumlu aslan burcuyum.Radyo ve tv program sunucusuyum.Aynı zaman da vakit bulabilirsem oyunculukta yapıyorum.Hayvanlara olan düşkünlüğümle bilinirim ve bir kedim var bana mutluluk ve enerji veren.Çok merhametliyim ve bu beni çok yoruyor.Nırmal hayatımda da sıcak kanlı,insan ilişkileri kuvvetli ve bir okadar da enerjik biriyim.Yaşamayı ve doğayı çok seviyorum.

Özcan BEYLAN : Radyoya ilginiz ilk ne zaman basladi, kesisme noktaniz nedir nasil bir baslangiç yaptiniz?

Müge ALTUN : Radyoya ilk olarak 2005 yılında hafta sonu programcısı olarak başladım.Lise döneminde Arkadaşımla kasetlere sesimiz kaydedip,aramızda radyoculuk oynardık.Ve derken birgün bu hayal gerçek oldu..Bir tanıdığımın sponsor olması sayesinde mikrofonla buluştum.

Özcan BEYLAN : Radyo hayatinizda olmasaydi hangi meslegi tercih ederdiniz ?

Müge ALTUN : Kaptan olmak isterdim kesinlikle..

Özcan BEYLAN : Yapmis oldugunuz mesleginizde kendinize ornek aldiginiz bir isim var mi veya oldu mu ?

Müge ALTUN : Hayır hiç olmadı.Kendim olmak istedim hep,kendi yayınlarımı tüm içtenliğimle dinletmek istedim dinleyicilerime.

Özcan BEYLAN : Radyo dinleme aliskanliginiz var mi ?

Müge ALTUN : Aracımda,evimde mümkün olduğu kadar dinlerim ve müzik benim için ruhun gıdasıdır.Asla vazgeçemem..Radyo Aşk’tır..

Özcan BEYLAN : Radyoculugun sizdeki önemi nedir ?

Müge ALTUN : Radyo az öncede söylediğim gibi benim için bir Aşk’tır..Ve bir programcı yayınlarında doğal,içten ve samimi olduğu sürece kazanır çünkü dinleyici bunu hisseder..Onların duygularına hitap etmek ve onlardan biri olmak benim için çok önemlidir..Dinleyicilerimi ve mikrofonumu çok önemsiyorum..Aynı anda milyonlarca kişi sizi dinliyor bu yüzden çok dikkatli olmak gerekiyor.

Hassas bir nokta,herkes yapamaz..

Özcan BEYLAN : Dinleyicilerinizle özel hayatınızda da iletişim kuruyor musunuz,size nasıl ulaşıyorlar radyo dışında?

Müge ALTUN : Tabii ki..Sıkı takipteler sağ olsunlar..Ve gün içinde de bana ulaşmak istiyorlar.İnstagram da yoğun bir iletişim halindeyiz..Onları çok seviyorum..

Özcan BEYLAN : Muzikonair.com hakkinda neler slylemek istersiniz?

Müge ALTUN : Çok başarılı bir site ve yakından takip ediyorum.Tüm gelişmeleri bize doğru kaynaklarla sunuyor..İlk ağızdan duyuyoruz ve müzik magazin gündemini sıkı sıkıya takip ediyoruz.Tüm çalışanlarına ve tabii ki başta Özcan bey’e çalışmalarından dolayı teşekkür ederiyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)