MüzikMüzik Haber

Murat Boz ve Ayça Ayşin Turan’dan Romantik Düet

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'e katılan Ayça Ayşin Turan'ın programın juri üyelerinden Murat Boz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. İkilinin düet yaptığı samimi görüntüler gündeme bomba gibi düştü. 

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’e katılan Ayça Ayşin Turan’ın programın juri üyelerinden Murat Boz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. İkilinin düet yaptığı samimi görüntüler gündeme bomba gibi düştü.

Ayça Ayşin Turan’ın rol arkadaşı Alp Navruz ile ayrılığının ardından adı, ünlü şarkıcı Murat Boz ile aşk dedikodularına karışmıştı. Aşk iddialarını her fırsatta yalanlayan ikilinin O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programından sosyal medyaya sızan samimi görüntüleri oldukça dikkat çekti.

Programda, Murat Boz’un ”Özledim” isimli şarkısını seslendiren güzel oyuncunun sesi herkes tarafından çok beğenildi. Sahnede göz göze düet yapan ikili için sosyal medya kullanıcıları ” Midemde kelebekler dans ediyor, çok güzeller” yorumlarında bulundular.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.