Murat Boz ve Ayça Ayşin Turan'dan Romantik Düet -
MüzikMüzik Haber

Murat Boz ve Ayça Ayşin Turan’dan Romantik Düet

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'e katılan Ayça Ayşin Turan'ın programın juri üyelerinden Murat Boz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. İkilinin düet yaptığı samimi görüntüler gündeme bomba gibi düştü. 

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’e katılan Ayça Ayşin Turan’ın programın juri üyelerinden Murat Boz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. İkilinin düet yaptığı samimi görüntüler gündeme bomba gibi düştü.

Ayça Ayşin Turan’ın rol arkadaşı Alp Navruz ile ayrılığının ardından adı, ünlü şarkıcı Murat Boz ile aşk dedikodularına karışmıştı. Aşk iddialarını her fırsatta yalanlayan ikilinin O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programından sosyal medyaya sızan samimi görüntüleri oldukça dikkat çekti.

Programda, Murat Boz’un ”Özledim” isimli şarkısını seslendiren güzel oyuncunun sesi herkes tarafından çok beğenildi. Sahnede göz göze düet yapan ikili için sosyal medya kullanıcıları ” Midemde kelebekler dans ediyor, çok güzeller” yorumlarında bulundular.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)