Murat Övüç Müzikonair Canlı Yayınına Katıldı! 'Seyhan Soylu Ne Derse Başım Üstüne...' -
GündemSosyal

Murat Övüç Müzikonair Canlı Yayınına Katıldı! ‘Seyhan Soylu Ne Derse Başım Üstüne…’

Seyhan Soylu'nun açıklamaları üzerine konuşan Murat Övüç, ''Seyhan abla benim çok kıymetlim. Dönüşüklü, danışıklı birbirimize pas atıyoruz. Trend olmak için. Herkes bizi konuşsun diye. O ne söylerse, benim başım üstüne'' dedi.

Engin – Dilan Polat dosyasını takip eden isimlerden biri olan Sisi lakabıyla bilinen Seyhan Soylu, Murat Övüç ile ilgili paylaşımıyla dikkat çekti. Sisi, Murat Övüç ile ilgili ”Ne hikayeleri var. Yepyeni bir maceraya hazır olun. Onun aklını alacağım. Yeşim (Salkım) affetti,  ben asla affetmem” demişti.

Bu gelişmelerin ardından Murat Övüç, konuyla ilgili dün akşam Özcan Beylan ve Sevtap Gül’ün Müzikonair Instagram canlı yayınına katıldı. Seyhan Soylu’nun açıklamaları üzerine konuşan Murat Övüç, ”Seyhan abla benim çok kıymetlim. Dönüşüklü, danışıklı birbirimize pas atıyoruz. Trend olmak için. Herkes bizi konuşsun diye. O ne söylerse, benim başım üstüne” dedi.

Murat Övüç, şunları da kaydetti;

Benim zaten sosyal medyama bakan çalışanlarım var hemen bilgi veriyorlar bana. Bu ülkede başarılı olan insanları kimse desteklemiyor. Ben şeffaf konuşuyorum. Seyhan abla ile strateji yapıyoruz. O benim akıl hocam. Benim 10 yıllık dostum…

Ben bir trend yakaladım. Düğünlerde ve kınalarda bir boşluk yakaladım. Hazır Edin Kınaları, Oy Gelin Gelin… Hepsi milyonlarca dinlendi. Yeni şarkılar da geliyor.

Murat Övüç’ün katıldığı canlı yayından bir kesit;

İlgili Haber: Seyhan Soylu’dan Murat Övüç Çıkışı: Maceraya Hazır Olun Onun Aklını Alacağım…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)