Müzikonair Müziği Bırakacağını Söyleyen Ezhel’den Kafaları Karıştıran Bir Yeni Açıklama Geldi! | Müzikonair
GündemSosyal

Müziği Bırakacağını Söyleyen Ezhel’den Kafaları Karıştıran Bir Yeni Açıklama Geldi!

Rap müziğin öncü isimlerinden Ezhel, şarkılarıyla olduğu kadar sansasyonel yaşantısıyla da uzun süre gündem olmuştu. Bir süredir Almanya'da yaşayan ünlü rapçi, son paylaşımıyla hayranlarını oldukça şaşırttı. Müziği bırakacağı iddia edilen Ezhel, yeni bir paylaşım yaparak duruma açıklık getirdi.

Rap müziğin öncü isimlerinden Ezhel, şarkılarıyla olduğu kadar sansasyonel yaşantısıyla da uzun süre gündem olmuştu. Bir süredir Almanya’da yaşayan ünlü rapçi, son paylaşımıyla hayranlarını oldukça şaşırttı. Müziği bırakacağı iddia edilen Ezhel, yeni bir paylaşım yaparak duruma açıklık getirdi.

Ezhel ismiyle bilinen Sercan İpekçioğlu, kısa sürede müzik camiasında ve izleyicilerde önemli yer edinen rap müzik sanatçıları arasında yer alıyor. Ezhel önce müziği bırakacağını açıklayarak gündem oldu. Fakat gerçek başka çıktı.

“TEK İSTEĞİM SON BİR TÜRKÇE ALBÜM YAPABİLMEK”

Yaptığı açıklamalarla da bir dönem tepkileri üzerine çeken Ezhel, son paylaşımında “Dünyanın en toksik kitlesine müzik yapıyoruz. Yıldım. Tek isteğim son bir Türkçe albüm yapabilmek. Sonra sizinle uğraşacak ne halim var ne bu hayata bu insanları çekmeye geldim” ifadelerini kullandı.

Ezhel’in paylaşımını gören sevenleri ise ‘Bize de yazık değil mi?’, ‘Tam yol açıldı vazgeçiyorsun’, ‘Daha yeni başladık yapma’ gibi yorumlarda bulundular.

“İKİ ŞARKI DAHA”

Yayınladığı gönderi sonrası bir paylaşım daha yapan Ezhel, “Söz arkadaşlar iki şarkı daha yapıp bırakıcam. İçiniz rahat etsin siz kazandınız” dedi.

Daha sonra müziği bıraktı haberlerinin yapılmasının ardından bir gönderi daha yayınlayarak “Ben müziği bırakacağım demedim ki. Sizi bırakacağım dedim” diyerek duruma açıklık getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu