Müzikonair Müzik Dünyasını Karıştıran İddia! Ebru Gündeş Muazzez Ersoy’u İşinden Etti… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Müzik Dünyasını Karıştıran İddia! Ebru Gündeş Muazzez Ersoy’u İşinden Etti…

Bir süre önce Dubai'ye yerleşen şarkıcı Ebru Gündeş'in Günay'da kendisinden başka bir sanatçının sahneye çıkmasını istemediği öne sürüldü.

Bir süre önce Dubai’ye yerleşen şarkıcı Ebru Gündeş’in Günay’da kendisinden başka bir sanatçının sahneye çıkmasını istemediği öne sürüldü.

yalnızca Günay’da sahne alıyor. İddiaya göre Günay’da kendisinden başka kimsenin sahneye çıkmasını istemeyen Ebru Gündeş yüzünden Muazzez Ersoy da işinden oldu.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre İstanbul’da Günay’dan başka mekânda sahne almayan Ebru Gündeş, çıktığı mekânda kendisinden başka solistin sahneye çıkmasını istemiyor.  Günay’da sahneye çıkmaya hazırlanan Muazzez Ersoy, Ebru Gündeş’in sahne programlarını arttırmasıyla işinden oldu. Hatta Ebru Gündeş’in Günay’ın kulisinde ‘Burada benden başka solist çıkamaz. Çıkarsa ben çıkmam’ dediği söyleniyor.

Köşe yazısında şu ifadeler de yer aldı;

İki sahne programının yönetim tarafından askıya alınması, sahne için tüm hazırlıklarını yapan Muazzez Ersoy’un moralini bozmuş.

Günay, Ebru Gündeş’in kalesi adeta, yıllardır orada program yapıyor. 2024 programına baktım da kendi kategorisinde başka isim yok gerçekten. Sahne erkek sanatçılardan geçilmezken, kadın sanatçı olarak bir tek Sıla, Günay’da sahne alıyor. E, Sıla da pop yıldızı malum… Bu konu daha çok konuşulur kanımca; ben fitili ateşleyeyim dedim!

Hürriyet | Mehmet Üstündağ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu