Müzikonair Müzik Listelerinde Zirveye Yerleşen İlk Güney Koreli BTS Grubundan Oldu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Müzik Listelerinde Zirveye Yerleşen İlk Güney Koreli BTS Grubundan Oldu

BTS grubundan Jimin, yeni solo albümü 'Face'i tüm dijital platformlarda yayınladı. Şarkıcının 'Like Crazy' isimli şarkısı ise müzik listelerinde zirvede yerini aldı. Jimin, bu listede zirveye yerleşen ilk Güney Koreli sanatçı oldu. 

BTS grubundan Jimin, yeni solo albümü ‘Face’i tüm dijital platformlarda yayınladı. Şarkıcının ‘Like Crazy’ isimli şarkısı ise müzik listelerinde zirvede yerini aldı. Jimin, bu listede zirveye yerleşen ilk Güney Koreli sanatçı oldu. Miley Cyrus, ‘Flowers’ isimli parçası ile 8 haftadır listede birinciliği hiçbir şarkıcıya kaptırmamıştı. BTS grubunun üyesi, bu şarkının da geride kalmasına sebep oldu. ‘Like Crazy’ şarkısı dünyaca ünlü müzik listesi Billboard’da da ilk sırada yer alıyor. ‘Face’ albümü de Billboard’ın 200 albümden oluşan listesinde ikinci sırada.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)