GündemSosyalVitrin

Müzikonair Canlı Yayına Katılan Depremzede İsyan Etti: Yetkililerden Kimse Yok

Cüneyt Diktaş, her gün Müzikonair Instagram sayfasından Kahramanmaraş'taki deprem sonrası zarar gören mağdurlara yardımcı olmak amacıyla canlı yayın açıyor. Bugün yayına Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden katılan bir depremzede, ilçede yaşanan acı gerçekleri anlatarak isyan etti.

Cüneyt Diktaş, her gün Müzikonair Instagram sayfasından Kahramanmaraş’taki deprem sonrası zarar gören mağdurlara yardımcı olmak amacıyla canlı yayın açıyor. Bugün yayına Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinden katılan bir depremzede, ilçede yaşanan acı gerçekleri anlatarak isyan etti.

Depremzede, AFAD yetkililerine seslenerek “Televizyon kanallarına yansımıyor. İl büyüklüğünde bir ilçe. Çok fazla can kaybımız olacak. Üzerine basarak söylüyorum” dedi. Kendilerine yardıma gelen hiçbir afet kurtarma ekibinin bulunmadığını söyleyen mağdur vatandaşımız, “Hiçbir çöküğün başında bir tane kurtarma ekibi yok. Ailemiz göçük altında. Hiçbir şey yapılamıyor. Yetkililerden kimse yok. Hastanede tedaviler yetersiz. Sedye yok. Doktorlar yetersiz. Ameliyata alınması gereken biri var ama götürecek araç yok” cümlelerini kurdu.

Canlı yayınlarımızın tamamını Müzikonair Instagram sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu