'Nasip Değilmiş' Şarkısıyla İlgili Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Gerçek -
MüzikMüzik HaberVitrin

‘Nasip Değilmiş’ Şarkısıyla İlgili Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Gerçek

2013 yılında Özcan Deniz ve Demet Akalın'ın düet yaptığı Nasip Değilmiş şarkısıyla ilgili şarkının söz yazarı Günay Çoban'dan yıllar sonra açıklama geldi.

2013 yılında Özcan Deniz ve Demet Akalın’ın düet yaptığı Nasip Değilmiş şarkısıyla ilgili şarkının söz yazarı Günay Çoban’dan yıllar sonra açıklama geldi. Günay Çoban şarkının aslında Ebru Gündeş için hazırlandığını ancak Gündeş’in özel sebeplerden dolayı şarkıyı okumaktan vazgeçtiğini söyledi.

Ünlü söz yazarı Günay Çoban, X hesabından Ebru Gündeş’in Nasip Değilmiş şarkısının söylediği bir videoyu paylaşarak şarkının hikayesini anlattı. Sözleri Günay Çoban, müziği Niran Ünsal imzalı şarkının ilk olarak Ebru Gündeş için hazırlandığı ancak Niran Ünsal şarkıyı çıplak sesle okuyunca Ebru Gündeş’in ağladığını ve okumaktan vazgeçtiğini söyledi.

‘Ebru Hanım Çok Ağladı’

Günay Çoban, PopMag isimli sayfanın paylaşımına cevaben şu ifadeleri kullandı;

Ne ilginçtir ki aslında biz şarkıyı ona yapmıştık.Üçümüzün buluştuğu gün,Niran sıfır enstrüman okurken Ebru Hanım çok ağladı ve üst üste 3 kez söyletti.Sonra bazı özel sebeplerden okumaktan vazgeçti. Ebru Gündeş’e niyet, Özcan Deniz’e kısmet bir şarkıdır.”Hayatta her şey kısmet”:)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)