SosyalSosyal MedyaVitrin

Netflix Abonelerine Kötü Haber! İşte Zamlı Fiyatlar

Türkiye'deki Netflix fiyatlarına zam geldi. Yeni fiyatlarla birlikte Temel Plan, 99.99 TL'ye yükselirken, Standart Plan 149.99 TL ve Özel Plan ise 199.99 TL'ye çıkarıldı.

Türkiye’deki Netflix fiyatlarına zam geldi. Yeni fiyatlarla birlikte Temel Plan, 99.99 TL’ye yükselirken, Standart Plan 149.99 TL ve Özel Plan ise 199.99 TL’ye çıkarıldı.

Netflix abonelik paketleri, video kalitesi, çözünürlük, eş zamanlı cihaz kullanımı ve indirme gibi özelliklere göre farklılık gösteriyor. Temel Paket, tek cihaz kullanımı, 720P çözünürlük, reklamsız deneyim ve 1 cihaz izleme imkanı sunarken, Standart Paket 2 cihazda kullanılabilir, 1080P çözünürlük, reklamsız hizmet ve 2 cihaz izleme özelliği sunuyor. Özel Paket ise 4K+HDR çözünürlük, 6 cihazda kullanım, konumsal ses özellikleri ve 4 cihazda aynı anda izleme seçeneği sunuyor.

Yeni abone olacak kullanıcılar, hemen güncel fiyatlarla üyelik başlatmak durumunda kalırken, mevcut üyelere zam öncesi 30 gün öncesinden e-posta ile bilgilendirme yapılıyor.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.