MüzikMüzik Haber

Nihat Doğan Kesenin Ağzını Açtı: Antidepresan Şarkısı İçin Mabel Matiz’e 100 Bin Dolar Veririm!

Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir televizyon programında Mabel Matiz ve Mert Demir'in seslendirdiği 'Antidepresan' şarkısıyla gündeme gelen Nihat Doğan, şarkı için kesenin ağzını açtı.

Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir televizyon programında Mabel Matiz ve Mert Demir’in seslendirdiği ‘Antidepresan’ şarkısıyla gündeme gelen Nihat Doğan, şarkı için kesenin ağzını açtı.

Aylar önce katıldığı magazin programında Mabel Matiz’in “Antidepresan” şarkısını canlı olarak söyleyen Nihat Doğan, dakikalar içinde sosyal medyada gündem olmuştu.

Sesiyle günlerce konuşulan Nihat Doğan, katıldığı bir magazin programında Mabel Matiz’e seslendi.  “Antidepresan için Mabel Matiz 100 bin dolar verir misin?” sorusuna ise “Veririm. Siz de çıtayı bayağı yükselttiniz” cevabını verdi.

Halkın Antidepresan şarkısını kendisi sayesinde öğrendiklerini söyleyen Nihat Doğan, şunları söyledi:

“Şarkı Nihat Doğan’la birlikte yeniden ayağa kalktı. O yüzden mukayese kabul etmiyorum. Halka rağmen bir şey yapılmaz, halk ne diyorsa odur. Halk ‘Nihat Doğan’ demiş. Daha bunun tartışması olur mu?”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.