MüzikMüzik Haber

Nihat Doğan: Mabel Matiz’e Ulaşamıyorum

Antidepresan şarkısını Mabel Matiz'den isteyen Nihat Doğan, Mabel Matiz'e ulaşamadığını söyledi. Nihat Doğan, ''Mabel'e ulaşamıyoruz. Ulaşırsak görüşeceğiz. Şarkıyı biz bitirdik'' dedi.

Antidepresan şarkısını Mabel Matiz’den isteyen Nihat Doğan, Mabel Matiz’e ulaşamadığını söyledi. Nihat Doğan, ”Mabel’e ulaşamıyoruz. Ulaşırsak görüşeceğiz. Şarkıyı biz bitirdik” dedi.

Nihat Doğan, konuk olduğu canlı yayında Mabel Matiz’in son dönemde yükselişe geçen “Antidepresan” şarkısını söylemişti. Nihat Doğan, ‘Depresyon şarkısı böyle okunur aslında. O mutlu bir şekilde söylüyor şarkıyı. Biz şarkının tam hakkını vermek suretiyle insanları depresyona soktuk. Millet bu şarkıyı Nihat Doğan’dan duymak istiyor. Mabel Matiz millete kulak ver, şarkıyı Nihat Doğan’a ver kardeşim” açıklamasını yapmıştı.

Aradan geçen zamanın ardından önceki gün bir davette gazetecilerle konuşan Nihat Doğan, Mabel Matiz’e ulaşamadığını söyledi. Nihat Doğan şu sözleri kaydetti;

”Ortada yok. Mabel’e ulaşamıyoruz. Geçen bir röportajında şarkıyı herkes okuyabilir demiş. Fakat biz kendisine ulaşamıyoruz. Ulaşırsak, biz Mabel’le görüşeceğiz ama şarkıyı biz bitirdik haberiniz olsun”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.