Müzikonair Nilüfer: Susmayı Bilseydim Evliliklerim Uzun Sürerdi | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Nilüfer: Susmayı Bilseydim Evliliklerim Uzun Sürerdi

Nilüfer, Milliyet Sanat dergisine verdiği röportajda dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Nilüfer, Milliyet Sanat dergisine verdiği röportajda dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Bana Cimri Dediler

Para konusunda tutumlu olduğunu söyleyen Nilüfer, “1972’den beri kafam sürekli işimle meşguldür. En aşık olup da yerlerde süründüğüm zamanlarda bile kafam hep işe çalışmıştır. Şu anki özgürlüğüme sahip olmak için para konusunda hep dikkatli oldum. Bunu anlamayıp bana cimri dediler. Halbuki bu cimrilik değil, savurganlık sevmiyorum” dedi.

Rap Müzik Bana Bir Şey İfade Etmiyor 

Rap müzik hakkında eleştide bulunan sanatçı, şu ifadelere yer verdi: “Nereye kadar böyle gider bu rap fırtınası, bilemiyorum. Dinlemiyorum çünkü bana bir şey ifade etmiyor. O güzel şarkılara ne oldu? Ufak tefek, minyon bir kadınım. Kocaman, abartılı makyajlar, kıyafetler yapsam taşıyamam”

Yıllar İçinde Olgunlaşan Yanlarım Var

Değişen huylarına değinen şarkıcı, evliliklerinin bitme sebebini de şu cümlelerle açıkladı: “Yıllar içinde çok olgunlaşan bazı yanlarım var, özellikle Ayşe Nazlı’dan sonra. Daha sabırlı, daha anlayışlı, daha toleranslı olmayı çocuk insana öğretiyor. Susmayı öğreniyorsun. Ben bu kadar anlayışlı olsaydım eskiden ve susmayı bilseydim herhalde benim evliliklerim de uzun sürerdi”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)